Секцыя дэкаратыўнага мастацтва

1.         Агафоненка Таісія Паўлаўна
2.         Амбросава Ганна Мікалаеўна
3.         Аржанухіна Вольга Віктараўна
4.         Байрачны Мікалай Іванавіч
5.         Балаш  Ганна   Яраславаўна
6.         Бычкоўскі   Аляксандр Сяргеевіч
7.         Васюк Тамара Іванаўна
8.         Гатальская Людміла Мікалаеўна
9.         Гатальскі Міхаіл Аляксеевіч
10.      Герасіменка Андрэй Юр’евіч
11.      Главацкая Лідзія Рыгораўна
12.      Гомза Таццяна Яўгеньеўна
13.      Грэсь Аляксандр Яфімавіч
14.      Грыгарышына Валянціна Іванаўна
15.      Грыгарышына Ірына Валер’еўна
16.      Грыцкоў Леанід Васільевіч
17.      Гукасаў Валерый Тыгранавіч
18.      Данчук Вікторыя Яфімаўна
19.      Дзёміна Ірына Генрыхаўна
20.      Дзятлава Аляксандра Яўгенаўна
21.      Завядзееў Віктар Васільевіч
22.      Зіменка Аляксандр Іванавіч
23.      Златковіч Алена Міхайлаўна
24.      Іванькова Валянціна Уладзіміраўна
25.      Кірылюк Свяетлана Сяргееўна
26.      Калтыгін Максім Валер’евіч
27.      Кудраўцава Алена Дзмітрыеўна
28.      Кузняцова Ірына Іванаўна
29.      Курачыцкая Тамара Мікалаеўна
30.      Курачыцкі Іван Іванавіч
31.      Леантовіч Валерый Аляксеевіч
32.      Леантовіч Ігар Валер’евіч
33.      Леантовіч Ірына Валер’еўна
34.      Люцько Анастасія Георгіеўна
35.      Маліноўская Наталля Валянцінаўна
36.      Малышаў Леанід Рыгоравіч
37.      Мелехаў Уладзімір Іванавіч
38.      Малышава Таццяна Іванаўна
39.      Мелехаў Уладзімір Іванавіч
40.      Мядзведзева Ганна Валер’еўна
41.      Мойгиіс   Ірына Станіславаўна
42.      Марозава Жанна Уладзіміраўна
43.      Масіенка Аляўціна Васільеўна
44.      Мусінская Яўгенія Сяргееўна
45.      Нішчык Лілія Яўгенаўна
46.      Няфёд Уладзімір Уладзіміравіч
47.      Пекусава-Буркоўская Ірына Віктараўна
48.      Петрусевіч Алена Аляксандраўна
49.      Пазняк Эльвіра Паўлаўна
50.      Паражняк Юрый Тарасавіч
51.      Прыешкін Валянцін Рыгоравіч
52.      Пыжыкаў Сяргей Міхайлавіч
53.      Рачкоўская Наталля Амінаўна
54.      Рыжкоўскі Леанід Анатольевіч
55.      Сазыкіна Вольга Юр’еўна
56.      Сакалова Тамара Міхайлаўна
57.      Сямашка Вольга Анатольенўна
58.      Трацэўскі Леанід Віктаравіч
59.      Угрыновіч Вольга Уладзіміраўна
60.      Фінцклер Ірына Леанідаўна – старшыня секцыі
61.      Фокіна Эмілія Аляксандраўна
62.      Хамініч Фаіна Іванаўна
63.      Хамініч Яўген Іванавіч
64.      Чепелева Елена Анатольевна
65.      Чарняк Вольга Ігараўна
66.      Юркевіч Тамара Віктараўна
67.      Шчасная Ірына Генадзьеўна
68.      Яўглеўская Наталля Аляксандраўна