Секцыя манументальна-дэкаратыўнага мастацтва

1.         Андруковіч Канстанцін Мікалаевіч
2.         Асмакоўскі Павел Іванавіч
3.         Баглай Аляксандр Канстанцінавіч
4.         Багушэвіч Юрый Барысавіч
5.         Банцэвіч Генрых Браніслававіч
6.         Барбарчык Мікалай Іванавіч
7.         Бародзіч Максім Уладзіміравіч
8.         Башкатава Аляўціна Генадзіеўна
9.         Белаокі Сяергей Чэслававіч
10.      Бельскі Аляксандр Анатольевіч
11.      Бутрыс Елізавета Дзмітрыеўна
12.      Бышнёў Сяргей Іванавіч
13.      Варкіин Сяергей Іванавіч
14.      Велікжанін Аляксей Аляксандравіч
15.      Гаджыеў Камал Гамза Аглы
16.      Гулін Міхаіл Сяргеевіч
17.      Гурскі Станіслаў Казіміравіч
18.      Дамарад  Сямён Уладзіміравіч
19.      Даўгала Валерый Цімафеевіч
20.      Дзенісенка  Сяргей   Міихайлавіч
21.      Дзмітрыеў Аляксей Валянцінавіч
22.      Дзядзюля Уладзімір Уладзіміравіч
23.      Драгун Фёдар Міхайлавіч
24.      Жгун Анатоль Мікалаевіч
25.      Зінкевіч Уладзімір Леанідавіч
26.      Залатуха   Мікалай   Рыгоравіч
27.      Зленко Уладзімір Аляксандравіч
28.      Зянько Васілій Васільевіч – старшыня секцыі
29.      Іваноўская Дар’я Аляксандраўна
30.      Калінін Аляксандр Львовіч
31.      Кандрусевіч Уладзімір Уладзіміравіч
32.      Каралевіч Юрый Мікалаевіч
33.      Кашкурэвіч Фёдар Арсенцьевіч
34.      Кліменка Іван Дзямідавіч
35.      Кныш   Ігар  Рыгоравіч
36.      Кольга Андрэй Станіслававіч
37.      Козел Генадзь Баляслававіч
38.      Косікаў Андрэй Уладзіміравіч
39.      Крываблоцкі Уладзімір Васільевіч
40.      Крыштаповіч Сяргей Яўгенавіч
41.      Ксяндзоў Павел Аляксандравіч
42.      Кухарэнка Ніна Уладзіміраўна
43.      Лагоўскі Віктар Віктаравіч
44.      Леонцьеў Ігар Мікалаевіч
45.      Леўданскі Яўгеній Анатольевіч
46.      Лосік Аляксей Віктаравіч
47.      Лук’янцаў Леанід Міхайлавіч
48.      Лучыновіч Анатоль Паўлавіч
49.      Любімаў Юрый Міхайлавіч
50.      Макатун Ларыса Алегаўна
51.      Маланаў Ілья Барысавіч
52.      Маліноўскі Юрый Іванавіч
53.      Матусевіч Васіль Якаўлевіч
54.      Мельнік-Малахава Вольга Валер’еўна
55.      Мядзведзеў Іван Іванавіч
56.      Некрашэвіч Аляксандр Міхайлавіч
57.      Нудноў Валянцін Міхайлавіч
58.      Нямцоў Віктар Віктаравіч
59.      Орсік Кірыл Уладзіміравіч
60.      Отчык Глеб Анатольевіч
61.      Пазняк Вячаслаў Аляксандравіч
62.      Пяткевіч Андрэй Георгіевіч
63.      Пятровіч Юліана Мікалаеўна
64.      Рабашчук Станіслаў Мікалаевіч
65.      Радзівонаў Андрэй Анасьевіч
66.      Ракіцкі Уладзімір Васільевіч
67.      Рымша Ігар сяргеевіч
68.      Савік Таццяна Ігараўна
69.      Сальнікаў Аляксандр Аляксеевіч
70.      Сарока фёдар Аляксандравіч
71.      Семілетаў Барыс Аляксандравіч
72.      Скіцеў Андрэй Леанідавіч
73.      Скрамблевіч Баляслаў Антонавіч
74.      Смольскі Бекір Міхайлавіч
75.      Суша Аляксандр Сямёнавіч
76.      Сцефановіч Лада Юр’еўна
77.      Хацкевіч Аляксей Генадзьевіч
78.      Хобатава Анастасія Леанідаўна
79.      Чайка Валерый Паўлавіч
80.      Чайка Максім Валер’евіч
81.      Чубукоў Дзяніс Уладзіміравіч
82.      Шаппо Антон Уладзіміравіч
83.      Шастапалаў Дзмітрый Анатольевіч
84.      Шыдлоўская Жанэта Алегаўна
85.      Яскін Анатоль Іванавіч

СПАЧУВАЕМ! 23 МАЯ 2021 ГОДА ПАЙШОЎ З ЖЫЦЦЯ ВІЦЕБСКІ МАСТАК-АВАНГАРДЫСТ, ЗАСЛУЖАНЫ ДЗЕЯЧ МАСТАЦТВАЎ БЕЛАРУСІ АЛЯКСАНДР АЛЯКСАНДРАВІЧ САЛАЎЁЎ

СПАЧУВАЕМ! Беларускі саюз мастакоў глыбока смуткуе з прычыны смерці нашага калегі, заслужанага дзеяча мастацтваў Рэспублікі

Падрабязней »