Секцыя скульптуры

1.        Аганаў Дзмітрый Львовіч
2.       Аганаў Сяргей Львовіч – старшыня секцыі
3.       Андрэеў Мікалай Мікалаевіч
4.       Анушка Юрый Генадзьевіч
5.       Апіёк Наталля Мікалаеўна
6.       Арутюнян Спартак Артцемавіч
7.       Арцімовіч Анатоль Яфімавіч
8.       Арцімовіч Іван Анатольевіч
9.        Асадулаеў Хізры Газіевіч
10.      Астаф’еў Эдуард Барысавіч
11.       Асташоў Андрэй Аляксеевіч
12.      Бакуменка Мікалай Антонавіч
13.      Бандарэнка Сяргей Апанасавіч
14.      Бірын-Паўлаў Юрый Юр’евіч
15.      Борзды Валянцін Анатольевіч
16.      Брыгадзіна Вольга-Францішка Уладзіміраўна
17.      Буралкін Генадзь Васільевіч
18.      Вайніцкі Павел Уладзіміравіч
19.      Варвашэня Алег Мікалаевіч
20.     Возісаў Сяргей Міхайлавіч
21.      Галуза Сяргей Валер’евіч
22.     Гарбунова Святлана Рыгораўна
23.      Гумілеўскі Сяргей Львовіч
24.      Гумінская Анастасія Сяргееўна
25.      Дранец Аляксандр Валянцінавіч
26.      Дробыш Мікалай Антонавіч
27.      Дубовік Васіль Генадзьевіч
28.      Дудко Валерый Дзмітрыевіч
29.      Дыдышка Ганна Аляксандраўна
30.      Жураўлёў Павел Віктаравіч
31.      Занковіч Валянцін Паўлавіч
32.      Засімовіч Ігар Сяргеевіч
33.      Зантарыя Кацярына Вахтангаўна
34.      Інькоў Міхаіл Міхайлавіч
35.      Інькова Ганна Міхайлаўна
36.      Калясінскі Валерый Францавіч
37.      Кандрацьеў Дзяніс Уладзіміравіч
38.      Канцавой Міхаіл Пятровіч
39.      Каструкоў Аляксандр Міхайлавіч
40.      Касцючэнка Канстанцін Аляксандравіч
41.      Кляніцкі Іван Іванавіч
42.      Козел Аляксандр Іванавіч
43.      Колчаў Яўген Аляксеевіч
44.      Копач Віктар Казіміравіч
45.      Куніцкі Павел Эдуардавіч
46.      Купрыянаў Алег Рыгоравіч
47.      Ламейка Уладзімір Адамавіч
48.      Леонаў Павел Валер’евіч
49.      Логвін Сяргей Анатольевіч
50.      Лойка Генадзь Станіслававіч
51.      Лук Павел Іванавіч
52.      Малахаў Валерый Юр’евіч
53.      Мацкевіч Вадзім Дзмітрыевіч
54.      Мінко Віктар Міхайлавіч
55.      Мірончык Аляксандр Іванавіч
56.      Мірончык Лайме Аляксандраўна
57.      Міско Іван Якімавіч
58.      Мурамцаў Генадзь Ільіч
59.      Мужаў Канстанцін Генадзьевіч
60.      Мурашка Вольга Віктараўна
61.      Мядзведзеў Арцём Віктаравіч
62.      Нячай Вольга Ігараўна
63.      Нічыпарук Антон Мікалаевіч
64.      Орсік Ольга Алегаўна
65.      Пакульніцкі Леанард Іосіфавіч
66.      Паляшчук Максім Іванавіч
67.      Папсуеў Уладзімір Уладзіміравіч
68.      Піпін Уладзімір Анатольевіч
69.      Пірагова Паліна Васільеўна
70.      Пеўнеў Юрый Віктаравіч
71.      Прохараў Аляксандр Віктаравіч
72.      Пятруль Максім Міхайлавіч
73.      Руткоўскі Уладзіслаў Рамуальдавіч
74.      Савіч Вольгав Віктараўна
75.      Сакалоў Аляксандр Леанідавіч
76.      Сарокін Аляксей Міхайлавіч
77.      Селіханаў Канстанцін Уладзіміравіч
78.      Слабодчыкаў Уладзімір Іванавіч
79.      Слуцкі Аляксандр Дзмітрыевіч
80.      Старавойтава Ганна Віктараўна
81.      Стралкоў Аляксандр Аляксандравіч
82.      Суркоў Аляксандр Анатольевіч
83.      Талбузін Леў Іванавіч
84.      Тапчылка Ігар Вітальевіч
85.      Тарлецкая Марыя Аляксандраўна
86.      Ткачук Аляксей Міхайлавіч
87.      Філіповіч Яраслаў Аляксандравіч
88.      Фінскі Аляксандр Міхайлавіч
89.      Фінскі Міхаіл Анатольевіч
90.      Хараберуш Алена Аляксееўна
91.      Хацяноўскі Андрэй Канстанцінавіч
92.      Церабун Уладзімір Васільевіч
93.      Цімашоў Васілій Валер’евіч
94.      Чыгрын Аляксандр Іванавіч
95.      Шаппо Аляксандр Уладзіміравіч
96.      Шаппо Ксенія Юр’еўна
97.      Шаціла Алесь Пятровіч
98.      Шкробат Міхаіл Лявонцьевіч
99.      Шомаў Аляксандр Сяргеевіч
100.    Шыпіца Антон Віктаравіч
101.    Янушкевіч Валерый Іосіфавіч
102.    Яршоў Міхаіл Пятровіч

Віншуем з юбілеем!

Віншуем з 75-годдзем мастака-графіка, прадстаўніка знакамітай віцебскай школы акварэлі ГЕОРГІЯ ЛЯВОНАВІЧА ТАНКОВІЧА, сябру Віцебскай абласной

Падрабязней »